Zabezpečení

Zabezpečení domu či firmy je v dnešní době nezbytná věc. Nabízíme Vám i bezdrátovou instalaci čidel nebo návrh a instalaci kamerového systému.

ESZ Zabezpečovací systém

Elektronické zabezpečovací systémy mají za úkol detekovat narušení v objektu a dále na tento stav upozornit. Upozornění může proběhnout lokálně (siréna), přenosem na bezpečnostní agenturu (PCO), nebo upozorněním přímo majiteli. Základem bezpečnostního systému je ústředna, která je mozkem celého zabezpečení.

Existují různé čidla, senzory a příslušenství pro zabezpečení Vašeho majetku jako je například PIR detektor:

PIR detektor snímá pohyb v objektu a komunikuje s ústřednou, které předává informace jestli se v místě něco děje. Pokud je ve střeženém místě pohyb, PIR vyšle signál ústředně a ta kontaktuje vás pomocí sirény, SMS nebo rovnou vyšle signál na bezpečnostní agenturu (PCO), která dojede na místo poplachu.

Samozřejmě výběr bezpečnostních prvků je rozsáhlý. Rádi Vám navrhneme řešení, které nejvíce potřebuje. Neváhejte nás kontaktovat.

Varianty instalace:

  1. Drátová - natažení kabelů k detektorům. Celý systém pak komunikuje po sběrnici i s napájením.
  2. Bezdrátová - tento systém se většinou používá do objektů, kde se nesmí zasahovat do zdiva nebo instalovat lišty. V každém detektoru je baterie, ale nemusíte se bát, že budete každý týden volat firmu, aby Vám je vyměnila. Tyhle baterie vydrží několit let a když se vybijí, systém Vás na to včas upozorní, my přijedem a vše dáme do pořádku.

Montujeme systémy od české špičkové firmy na zabezpečení JABLOTRON.

Kamery Kamerový systém

Podle Vašich potřeb navhrneme a nainstalujeme kamerové systémy. Ve většině případů se instalují tzv. IP kamery s POE napájením. Nejlepší IP kamery mají vysoké rozlišení až 12Mpix, díky kterému uvidíte každý detail a pokrytá plocha jedinou se o to zvětšuje.

IP kamery s POE napájením:

IP kamery umožňují snímání obrazu ve vysokém rozlišení. Digitální obraz může být přenášen společně s napájením po jednom UTP kabelu do síťového záznamového zařízení (NVR). Rozšiřování kamerového systému je zjednodušeno využíváním síťových prvků. Nasnímaný obraz z IP kamer je tedy možné přenášet bez degradace na velké vzdálenosti a to i za pomoci bezdrátové technologie.

Speciální požadavky jako jsou např. rozpoznávání SPZ s Vámi rádi pořešíme a uvedeme do provozu.

Vaše prostory můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv. S radostí Vám poskytneme kompletní návrh, odbornou montáž a samozřejmě záruční i pozáruční servis.